L5150CSTR
STMicroelectronics
L5150CSTR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
, параметрите на продукта
Намаляване на напрежението (макс.)
0.5V @ 150mA
Напрежение - изход (Мин / Фиксиран)
5V
Напрежение - изход (макс.)
Напрежение - Вход (Макс)
40V
Пакет на доставчик на устройства
8-SO
серия
Функции за защита
Over Temperature, Short Circuit
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
48dB (100Hz)
Тип на изхода
Fixed
Изходна конфигурация
Positive
Други имена
L5150CSTR-ND
Работна температура
-40°C ~ 150°C
Брой регулатори
1
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
3 (168 Hours)
Производител Стандартно време за доставка
16 Weeks
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO
Ток - Доставка (Макс)
4.2mA
Текущи - Quiescent (Iq)
80µA
Ток - изход
150mA