BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
BYT30PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 30A DOP3I
, параметрите на продукта
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
1.5V @ 30A
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.)
400V
Пакет на доставчик на устройства
DOP3I
скорост
Fast Recovery = 200mA (Io)
серия
Време за обратно възстановяване (trr)
100ns
Пакет / касета
DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Други имена
Работна температура - връзка
-40°C ~ 150°C
Подробно описание
Diode Standard 400V 30A Through Hole DOP3I
Текущо - обратно изтичане @ Vr
35µA @ 400V
Текущи - Средно ректифицирани (Io)
30A