LDS3985PU15R
STMicroelectronics
LDS3985PU15R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.5V 300MA 6DFN
, параметрите на продукта
Намаляване на напрежението (макс.)
0.25V @ 300mA
Напрежение - изход (Мин / Фиксиран)
1.5V
Напрежение - изход (макс.)
Напрежение - Вход (Макс)
6V
Пакет на доставчик на устройства
6-DFN (3x3)
серия
Функции за защита
Over Current, Over Temperature
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Тип на изхода
Fixed
Изходна конфигурация
Positive
Други имена
LDS3985PU15R-ND
Работна температура
-40°C ~ 125°C
Брой регулатори
1
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
1 (Unlimited)
Производител Стандартно време за доставка
38 Weeks
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA 6-DFN (3x3)
Ток - Доставка (Макс)
300µA
Текущи - Quiescent (Iq)
150µA
Ток - изход
300mA