У дома > Продукти > Дискретни полупроводникови продукти > Тиристори - SCRs > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
, параметрите на продукта
Напрежение - включено състояние (Vtm) (макс.)
1.9V
Напрежение - изключено състояние
800V
Напрежение - Задействане на вратата (Vgt) (Макс)
1.3V
Пакет на доставчик на устройства
TOP3
серия
Тип SCR
Standard Recovery
Опаковка
Tube
Пакет / касета
TOP-3
Други имена
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
Работна температура
-40°C ~ 125°C
Тип монтаж
Through Hole
Подробно описание
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
Ток - включено състояние (то (RMS)) (макс.)
50A
Ток - включено състояние (то (AV)) (макс.)
32A
Текущо състояние - изключено (макс.)
10µA
Текущи - Непрекъснато пренапрежение 50, 60Hz (Itsm)
580A, 610A
Текущ - Задържане (Ih) (Макс)
150mA
Ток - задействане на вратата (Igt) (макс.)
80mA