У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
, параметрите на продукта
Тип
толерантност
±1%
Пакет на доставчик на устройства
Размер / Размер
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
екраниране
Unshielded
серия
1210R
Оценки
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
2-SMD
Други имена
1210R-104F TR 2000
Работна температура
-55°C ~ 125°C
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
1 (Unlimited)
Материал - ядро
Ferrite
Производител Стандартно време за доставка
36 Weeks
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Честота на индукция - тест
2.5MHz
индуктивност
100µH
Височина - седяща (макс.)
0.101" (2.57mm)
Честота - Самостоятелен резонанс
8MHz
Подробно описание
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC съпротивление (DCR)
13 Ohm Max
Текуща оценка
120mA