У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > ACST10-7ST
ACST10-7ST
STMicroelectronics
ACST10-7ST
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
700V
Напрежение - Задействане на вратата (Vgt) (Макс)
1V
Тип триак
Logic - Sensitive Gate
Пакет на доставчик на устройства
TO-220AB
серия
Опаковка
Tube
Пакет / касета
TO-220-3
Други имена
Работна температура
-40°C ~ 125°C (TJ)
Тип монтаж
Through Hole
Подробно описание
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 10A Through Hole TO-220AB
Ток - включено състояние (то (RMS)) (макс.)
10A
Текущи - Непрекъснато пренапрежение 50, 60Hz (Itsm)
100A, 105A
Текущ - Задържане (Ih) (Макс)
30mA
Ток - задействане на вратата (Igt) (макс.)
10mA