L4957AD1.5
STMicroelectronics
L4957AD1.5
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.5V 5A D2PAK
, параметрите на продукта
Намаляване на напрежението (макс.)
Напрежение - изход (Мин / Фиксиран)
1.5V
Напрежение - изход (макс.)
Напрежение - Вход (Макс)
14V
Пакет на доставчик на устройства
D2PAK
серия
Функции за защита
Over Temperature, Short Circuit
Опаковка
Tube
Пакет / касета
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Тип на изхода
Fixed
Изходна конфигурация
Positive
Други имена
Работна температура
0°C ~ 125°C
Брой регулатори
1
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
2 (1 Year)
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Подробно описание
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A D2PAK
Текущи - Quiescent (Iq)
2mA
Ток - изход
5A