У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
, параметрите на продукта
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
1V @ 15mA
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.)
70V
Пакет на доставчик на устройства
SOD-882
скорост
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
серия
Опаковка
Original-Reel®
Пакет / касета
SOD-882
Други имена
BAS70LP-TPMSDKR
Работна температура - връзка
125°C (Max)
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
1 (Unlimited)
Производител Стандартно време за доставка
16 Weeks
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Тип диод
Schottky
Подробно описание
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Текущо - обратно изтичане @ Vr
100µA @ 50V
Текущи - Средно ректифицирани (Io)
70mA (DC)