У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > BZX55C4V7
BZX55C4V7
STMicroelectronics
BZX55C4V7
, параметрите на продукта
Напрежение - Zener (Nom) (Vz)
4.7V
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
1.3V @ 100mA
толерантност
±6%
Пакет на доставчик на устройства
DO-35
серия
Мощност - макс
500mW
Опаковка
Bulk
Пакет / касета
DO-204AH, DO-35, Axial
Работна температура
-65°C ~ 200°C
Тип монтаж
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Импеданс (Макс) (Zzt)
60 Ohms
Подробно описание
Zener Diode 4.7V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Текущо - обратно изтичане @ Vr
500nA @ 1V