BAS70-05FILM
STMicroelectronics
BAS70-05FILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
, параметрите на продукта
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
1V @ 15mA
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.)
70V
Пакет на доставчик на устройства
SOT-23-3
скорост
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
серия
Опаковка
Original-Reel®
Пакет / касета
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Други имена
Работна температура - връзка
150°C (Max)
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
1 (Unlimited)
Производител Стандартно време за доставка
16 Weeks
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Тип диод
Schottky
Диод конфигурация
1 Pair Common Cathode
Подробно описание
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Текущо - обратно изтичане @ Vr
10µA @ 70V
Ток - средно поправен (Io) (на диод)
70mA (DC)