У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > FERD30M45CT
FERD30M45CT
STMicroelectronics
FERD30M45CT
, параметрите на продукта
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
470mV @ 15A
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.)
45V
Пакет на доставчик на устройства
TO-220AB
скорост
Fast Recovery = 200mA (Io)
серия
Опаковка
Tube
Пакет / касета
TO-220-3
Други имена
Работна температура - връзка
175°C (Max)
Тип монтаж
Through Hole
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
1 (Unlimited)
Производител Стандартно време за доставка
15 Weeks
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Тип диод
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Диод конфигурация
1 Pair Common Cathode
Подробно описание
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-220-3
Текущо - обратно изтичане @ Vr
600µA @ 45V
Ток - средно поправен (Io) (на диод)
15A