У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Логика - врати и инвертори > 74LX1G32STR
74LX1G32STR
STMicroelectronics
74LX1G32STR
STMicroelectronics
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
, параметрите на продукта
Напрежение - Доставка
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет на доставчик на устройства
SOT-23-5
серия
74LX
Опаковка
Original-Reel®
Пакет / касета
SC-74A, SOT-753
Други имена
Работна температура
-55°C ~ 125°C
Брой входове
2
Брой на веригите
1
Тип монтаж
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
1 (Unlimited)
Макс забавяне на разпространението @ V, Max CL
4.5ns @ 5V, 50pF
Тип логика
OR Gate
Логическо ниво - ниско
Ниво на логика - високо
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Характеристика
Подробно описание
OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
Текущи - Quiescent (Макс)
10µA
Ток - Изход висока, ниска
32mA, 32mA