У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > SMP30-220
SMP30-220
STMicroelectronics
SMP30-220
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
220V
Напрежение - Престъпление
293V
серия
SMP, TRISIL™
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
DO-214AC, SMA
Брой елементи
1
Тип монтаж
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
70A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
30A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
20pF