STU8NM50N
STMicroelectronics
STU8NM50N
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 500V 5A IPAK
, параметрите на продукта
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (макс)
±25V
технология
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет на доставчик на устройства
I-PAK
серия
MDmesh™ II
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
790 mOhm @ 2.5A, 10V
Разсейване на мощност (макс.)
45W (Tc)
Опаковка
Tube
Пакет / касета
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Други имена
Работна температура
150°C (TJ)
Тип монтаж
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Капацитет на вход (Ciss) (Макс) @ Vds
364pF @ 50V
Такса за захранване (Qg) (макс.) @ Vgs
14nC @ 10V
Тип FET
N-Channel
FET Feature
Захранващо напрежение (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Изтичане към източника на напрежение (Vdss)
500V
Подробно описание
N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK
Текущ - непрекъснат дренаж (Id) @ 25 ° C
5A (Tc)