У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > STB200NF04T4
STB200NF04T4
STMicroelectronics
STB200NF04T4
, параметрите на продукта
Vgs (th) (Max) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (макс)
±20V
технология
MOSFET (Metal Oxide)
Пакет на доставчик на устройства
D2PAK
серия
STripFET™ II
Rds On (Макс.) @ Id, Vgs
3.7 mOhm @ 90A, 10V
Разсейване на мощност (макс.)
310W (Tc)
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Други имена
Работна температура
-55°C ~ 175°C (TJ)
Тип монтаж
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Капацитет на вход (Ciss) (Макс) @ Vds
5100pF @ 25V
Такса за захранване (Qg) (макс.) @ Vgs
210nC @ 10V
Тип FET
N-Channel
FET Feature
Захранващо напрежение (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Изтичане към източника на напрежение (Vdss)
40V
Подробно описание
N-Channel 40V 120A (Tc) 310W (Tc) Surface Mount D2PAK
Текущ - непрекъснат дренаж (Id) @ 25 ° C
120A (Tc)