У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > STGF10NC60HD
STGF10NC60HD
STMicroelectronics
STGF10NC60HD
, параметрите на продукта
Напрежение - Разпределение на излъчвателя на колектора (макс.)
600V
Vce (включено) (Max) @ Vge, Ic
2.5V @ 15V, 5A
Тестово състояние
390V, 5A, 10 Ohm, 15V
Td (включено / изключено) @ 25 ° C
14.2ns/72ns
Превключване на енергия
31.8µJ (on), 95µJ (off)
Пакет на доставчик на устройства
TO-220FP
серия
PowerMESH™
Време за обратно възстановяване (trr)
22ns
Мощност - макс
24W
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
TO-220-3 Full Pack
Работна температура
-55°C ~ 150°C (TJ)
Тип монтаж
Through Hole
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
3 (168 Hours)
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Тип на въвеждане
Standard
Тип IGBT
Зареждане на порта
19.2nC
Подробно описание
IGBT 600V 9A 24W Through Hole TO-220FP
Текущ - колектор пулсиращ (Icm)
30A
Ток - колектор (Ic) (макс.)
9A