BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
, параметрите на продукта
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
1.9V @ 8A
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.)
1000V
Пакет на доставчик на устройства
TO-220AC
скорост
Fast Recovery = 200mA (Io)
серия
Време за обратно възстановяване (trr)
155ns
Опаковка
Tube
Пакет / касета
TO-220-2
Работна температура - връзка
-40°C ~ 150°C
Тип монтаж
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Тип диод
Standard
Подробно описание
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Текущо - обратно изтичане @ Vr
35µA @ 1000V
Текущи - Средно ректифицирани (Io)
8A