BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
, параметрите на продукта
Напрежение - напред (Vf) (макс.) @ Ако
1.5V @ 8A
Напрежение - DC обратна (Vr) (макс.)
400V
Пакет на доставчик на устройства
TO-220AC ins
скорост
Fast Recovery = 200mA (Io)
серия
Време за обратно възстановяване (trr)
75ns
Пакет / касета
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Работна температура - връзка
150°C (Max)
Подробно описание
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Текущо - обратно изтичане @ Vr
15µA @ 400V
Текущи - Средно ректифицирани (Io)
8A