У дома > Продукти > Защита на електрическата верига > TVS - Тиристори > SMTPA130
SMTPA130
STMicroelectronics
SMTPA130
STMicroelectronics
TRISIL 130V BIDIRECT SMB
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
130V
Напрежение - Престъпление
173V
серия
SMP, TRISIL™
Опаковка
Original-Reel®
Пакет / касета
DO-214AA, SMB
Други имена
Брой елементи
1
Тип монтаж
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
150A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
50A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
30pF