У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > SMTPA220
SMTPA220
STMicroelectronics
SMTPA220
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
220V
Напрежение - Престъпление
293V
серия
SMP, TRISIL™
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Пакет / касета
DO-214AA, SMB
Други имена
SMTPA220-ND
Брой елементи
1
Тип монтаж
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
150A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
50A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
25pF