У дома > Продукти > Защита на електрическата верига > TVS - Тиристори > SMP100MC-320
SMP100MC-320
STMicroelectronics
SMP100MC-320
STMicroelectronics
TRISIL 100A 320V BIDIRECT SMB
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
320V
Напрежение - Престъпление
390V
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL)
3 (168 Hours)
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
300A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
100A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
35pF