У дома > Продукти > Интегрални схеми (интегрални схеми) > Atosn Stcok. > SMP100MC-400
SMP100MC-400
STMicroelectronics
SMP100MC-400
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
400V
Напрежение - Престъпление
530V
Опаковка
Tape & Reel (TR)
Други имена
SMP100MC400
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
300A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
100A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
30pF