У дома > Продукти > Защита на електрическата верига > TVS - Тиристори > SMP100LC-270
SMP100LC-270
STMicroelectronics
SMP100LC-270
STMicroelectronics
TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
270V
Напрежение - Престъпление
335V
Опаковка
Cut Tape (CT)
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
400A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
100A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
60pF