У дома > Продукти > Защита на електрическата верига > TVS - Тиристори > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
, параметрите на продукта
Напрежение - изключено състояние
230V
Напрежение - Престъпление
285V
серия
SMP, TRISIL™
Опаковка
Original-Reel®
Пакет / касета
DO-214AA, SMB
Други имена
Брой елементи
1
Тип монтаж
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ток - върхов импулс (8 / 20μs)
400A
Ток - максимален импулс (10 / 1000μs)
100A
Текущ - задържане (Ih)
150mA
капацитет
60pF